banner
Programy, projekty, innowacje:
Konkursy przedmiotowe
  • udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik";
  • udział w IV edycji Konkursu Przyrodniczo - Technicznego "Od przyrodnika do technika";
  • udział w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Języka Angielskiego":
    • Franciszek Chałubowicz (II) - IV miejsce,
    • Natalia Biernath (II) - V miejsce,
    • Marcel Furgał (II) - VII miejsce,
    • Nikodem Lachowski (IIIb) - VIII miejsce,
    • Virginia Jones (V) - VII miejsce,
    • Łukasz Biernath (VIa) - VIII miejsce;
  • udział w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny".
Osiągnięcia sportowe
  • kolarstwo:
    • Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie górskim o Puchar Starosty Grudziądzkiego - I miejsce w klasyfikacji drużynowej; Wiktoria Załęska (VIIb) - I miejsce, Paulina Strehlau (VIIb) - II miejsce, Maja Zalewska (VIIb) - III miejsce, Wiktor Gołębiowski (V) - I miejsce, Jakub Mielewski (VIIb) - I miejsce, Igor Pietrzak (VIIb) - II miejsce;
  • biegi przełajowe:
    • Mistrzostwa Gminy Grudziądz w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dzieci i Młodzieży - drużyna dziewcząt - I miejsce, drużyna chłopców - I miejsce,
  • piłka nożna:
    • Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w Piłce Nożnej Chłopców (starsi) - III miejsce,
    • Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w Piłce Nożnej Chłopców (młodsi) - IV miejsce,
Próby artystyczne
  • przygotowanie i wykonanie prezentacji/akademii w formie filmowej:
    • Jesienne słuchowisko,
    • Święto Niepodległości,
    • "Dziady",
    • Mikołajkowy Konkurs Czytelniczy (zdalnie),
    • "Święta tuż, tuż..."
    • Jasełka (zdalnie),
    • Dzień Babci i Dziadka,
    • Dzień Języka Ojczystego,
    • Poranek Wielkanocny,
    • Majowe Święta,
    • Dzień Mamy;
  • Logopedyczny Konkurs Plastyczny pn. "Co w trawie piszczy" (etap gminny):
    • Oskar Piotrowski (gr. 5/6 latków "Żabki") - I miejsce,
    • Jan Sobociński (Ib) - I miejsce,
    • Oliwier Czepłowski (II) - I miejsce,
    • Nikodem Lachowski (IIIb) - I miejsce,
Organizacja biwaków i wycieczek szkolnych, turystyka
  • Oddziały Przedszkolne - Miasteczko Ruchu Drogowego WORD w Grudziądzu, Park Zoobotaniczny w Toruniu,
  • klasy I - Grudziądz,
  • klasy II-VII - Park Leśny na Barbarce w Toruniu
  • klasa VIII - Sopot.

Otwarcie profesjonalnej pracowni językowej.