banner
Konkursy przedmiotowe
  • Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:
    • drużyna w składzie: Jędrzej Krzyżykowski, Szczepan Łukasik, Maciej Mróz (VII SP) - II miejsce w etapie gminnym,
    • drużyna w składzie: Marcelina Paprotna, Martyna Paprotna, Dawid Grajkowski, Igor Piotrowski (Vb SP) - III miejsce w etapie gminnym;
  • V Międzyszkolny Konkurs Aktywności Twórczej Uczniów w Gminie Grudziądz "Profilaktyka bez tajemnic":
    • Antonina Kubicka, Miłochna Wiśniewska i Szczepan Łukasik (VII SP) - I miejsce w kategorii film profilaktyczny,
    • Nikodem Kleczkowski (IIIb SP) - I miejsce w kategorii plakat;
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" (etap gminny)
    • Marcel Chyliński - II miejsce (kat. Przedszkola),
    • Natalia Biernath - III miejsce (kat. Przedszkola),
    • Oskar Fitzermann (II SP) - III miejsce (kat. SP I-III),
    • Marcelina Paprotna (Vb SP) - I miejsce (kat. SP IV-VI),
    • Antonina Kubicka (VII SP) - III miejsce (kat. SP VII-VIII i III G),
    • P. Iwona Maciulewicz - I miejsce (kat. Dorośli);
  • "Segregacja na piątkę!" - konkurs plastyczny w ramach kampanii edukacyjnej Gminy Grudziądz
    • klasy I-III SP, wyróżnienia - Maja Gruszewska (Ia), Łukasz Dmuchowski (Ia),
    • klasy IV-V SP - Igor Piotrowski (Vb) - I miejsce, Martyna Całka (Vb) - II miejsce, Luiza Kawalec (Va) - III miejsce, wyróżnienia - Amelia Chałubowicz (IVa), Zuzanna Kleczkowska i Lena Piotrowska (IVb), Marcelina Paprotna i Oliwia Wesołowska (Vb),
    • klasy VI-VIII SP, wyróżnienia - Martyna Sankiewicz i Marika Zalewska (VIII);
  • "Code & Share" - udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu Guinnessa w jak największej liczbie uczniów uczestniczących w tym samym czasie w lekcji o tematyce technologii przyszłości;
  • Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Zapobiegajmy pożarom" - Oskar Fitzermann (II SP) i Antonina Kubicka (VII SP) - laureaci konkursu plastycznego;
  • udział w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo - Technicznym pn. "Od przyrodnika do technika" - Julian Wojanowski, Kacper Bądkowski, Dominik Wroniecki i Wiktor Rożek (VIII SP) oraz Marcel Tkaczyński (III G);
  • udział wszystkich uczniów i pracowników Szkoły w ogólnopolskiej akcji pn. "Przerwa na czytanie";
  • udział w ogólnopolskiej akcji "Śniadanie Daje Moc".
Osiągnięcia sportowe
  • tytuł Lidera Sportu Gminy Grudziądz - Wiktoria Groszewska (III G);
  • kolarstwo:
    • Mistrzostwa Powiatu w MTB (jesienne) - Jakub Mielewski (Vb SP) - I miejsce, Amelia Tkaczyńska (VII SP) - III miejsce, Kacper Warduliński i Dawid Libera (VI SP) - IV miejsce,
    • Mistrzostwa Powiatu w MTB (wiosenne) - drużynowo - I miejsce, Igor Pietrzak (Vb SP) - I miejsce, Wiktoria Deptuła (VI SP) - II miejsce, Martyna Paprotna (Vb SP) - III miejsce, Jakub Mielewski (Vb SP) - III miejsce;
  • biegi przełajowe szkół podstawowych i gimnazjów:
    • Mistrzostwa Gminy w Biegach Sztafetowych - dziewczęta IV-VI SP - I miejsce, chłopcy IV-VI SP - I miejsce, dziewczęta VII-VIII SP i III G - I miejsce, chłopcy VII-VIII SP i III G - II miejsce,
    • Mistrzostwa Powiatu w Biegach Sztafetowych - drużyny dziewcząt SP, chłopców SP oraz dziewcząt Gimnazjum - II miejsce,
    • Mistrzostwa Gminy w Biegach Przełajowych - drużyna dziewcząt z klas V-VI SP - I miejsce, drużyna dziewcząt z klas VII-VIII SP i III G - I miejsce, drużyna chłopców z klas V-VI SP - III miejsce, drużyna chłopców z klas VII-VIII SP i III G - II miejsce, Valeryia Bubnovich (VI SP) - I miejsce, Wiktoria Groszewska (III G) - I miejsce, Iga Wiklińska (III G) - II miejsce, Szymon Sowa (Vb SP) - IV miejsce,
    • Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych - drużyna dziewcząt z klas V-VI SP - II miejsce, drużyna dziewcząt z klas VII-VIII SP i III G - I miejsce, Wiktoria Groszewska (III G) - II miejsce;
  • lekkoatletyka:
    • Mistrzostwa Gminy w LA (jesienne) - Wiktoria Załęska (Vb SP) - II miejsce w biegu na 600m, Szymon Sowa (Vb SP) - I miejsce w biegu na 1000m i II miejsce w skoku w dal, Jakub Mielewski (Vb SP) - IV miejsce w biegu na 1000m, Igor Pietrzak (Vb SP) - IV miejsce w biegu na 300m, Waleria Bubnowicz (VI SP) - II miejsce w biegu na 300m i IV miejsce w biegu na 60m, Kacper Warduliński (VI SP) - IV miejsce w biegu na 60m, Wiktoria Deptuła (VI SP) - IV miejsce w skoku w dal, Amelia Tkaczyńska (VII SP) - I miejsce w skoku w dal, Szczepan Łukasik (VII SP) - III miejsce w biegu na 1000m, Wiktoria Groszewska (III G) - I miejsce w biegu na 600m i IV miejsce w skoku w dal, Iga Wiklińska (III G) - II miejsce w biegu 600m i IV miejsce w biegu na 300m, Marcel Tkaczyński (III G) - IV miejsce w biegu na 300m, Maciej Janicki (III G) - IV miejsce w biegu na 1000m,
    • Mistrzostwa Gminy w LA (wiosenne) - Wiktoria Groszewska (III G) - I miejsce w biegu na 800m, I miejsce w biegu na 300m, Amelia Nalaskowska (III G) - III miejsce w biegu na 300m, Zuzanna Kowalska (III G) - II miejsce w pchnięciu kulą, Marcel Tkaczyński (III G) - IV miejsce w biegu na 100m i 300m, Dominik Wroniecki (VIII SP) - IV miejsce w pchnięciu kulą,
    • Mistrzostwa Powiatu w LA - Wiktoria Groszewska (III G) - I miejsce w biegu na 300m oraz I miejsce w sztafecie szwedzkiej, Zuzanna Kowalska (III G) - III miejsce w pchnięciu kulą,
    • Mistrzostwa Gminy w Trójboju i Czwórboju LA - I miejsce w trójboju chłopców, II miejsce w czwórboju chłopców, II miejsce w czwórboju dziewcząt,
    • Mistrzostwa Powiatu w Trójboju i Czwórboju LA - drużyna dziewcząt - III miejsce, Nina Witkowska (VI SP) - III miejsce w rzucie piłeczką palantową, Wiktoria Deptuła (VI SP) - III miejsce w biegu na 60m;
  • piłka nożna:
    • Mistrzostwa Gminy w "6" piłkarskich chłopców - drużyna z klas IV-VI SP - I miejsce,
    • Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w "6" piłkarskich chłopców - drużyna z klas IV-VI SP - II miejsce,
    • Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej dziewcząt - drużyna starsza - III miejsce, drużyna młodsza - III miejsce;
  • piłka ręczna:
    • Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - V miejsce,
    • Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców - III miejsce;
  • tenis stołowy:
    • Mistrzostwa Gminy - Antoni Dąbrowski i Maciej Mróz (VII SP) - I miejsce,
    • Mistrzostwa Powiatu - Antoni Dąbrowski i Maciej Mróz (VII SP) - II miejsce.
Próby artystyczne
  • Gminny Konkurs Recytatorsko - Plastyczny:
    • Wirginia Jones (III SP) - III miejsce,
    • Marcelina Paprotna (Vb SP) - II miejsce w konkursie plastycznym,
    • Lena Piotrowska (IVb SP) - wyróżnienie w konkursie plastycznym,
    • Valeryia Bubnovich (VI SP) - wyróżnienie w konkursie plastycznym;
  • Gminny Konkurs Plastyczny "Ja w przyszłości - zawód moich marzeń" - Emilia Wojtanowska (VIII SP) - III miejsce, Miłochna Wiśniewska (VII SP) - wyróżnienie;
  • występ chóru szkolnego na Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu;
  • "Dobra nowina" - koncert kolęd w wykonaniu szkolnego chóru "Serduszka" pod kierunkiem P. Krzysztofa Zaremby oraz - gościnnie - aktorów Teatru "Baj Pomorski" w Toruniu;
  • przedstawienie pt. "Let's go to the Zoo" w wykonaniu uczniów klasy Ia SP dla rodziców;
  • przedstawienie "Akademia Pana Kleksa" wystawione dla społeczności szkolnej oraz dla rodziców - Koło Teatralne;
  • udział członków szkolnego chóru "Serduszka" w warsztatach muzycznych w Sobieszewie;
  • XVIII Festiwal Piosenki Krajów Unii Europejskiej - Agata Kasprzyk (VII) - III miejsce.
Organizacja biwaków i wycieczek szkolnych, turystyka
  • wycieczka do Warszawy;
  • wycieczka do Bydgoszczy (I SP i przedszkole)
  • wycieczki tematyczne do Torunia do "Kamienicy Alchemika" (III G, VIII SP);
  • wycieczki do teatru i biblioteki w Grudziądzu
  • wycieczka do Torunia dla członków chóru szkolnego;
  • biwak szkolny w Jarosławcu (V-VIII SP);
  • wycieczka do Krakowa (III G);
  • wycieczka do Biskupina (I SP);
  • wycieczka do Bydgoszczy (IV SP);
  • wycieczka w Bory Tucholskie (V SP).