banner
Konkursy przedmiotowe
  • III Międzyszkolny Konkurs Aktywności Twórczej uczniów Gminy Grudziądz "Profilaktyka bez tajemnic" - drużyna dziewcząt z klasy III G w składzie: Wiktoria Hapka, Aleksandra Mróz, Julita Szymańska i Agata Wiśniewska zajęła II miejsce w profilaktycznym "turnieju gimnazjalistów";
Osiągnięcia sportowe
  • Turniej Wiedzy o Sporcie:
    • etap gminny - reprezentacja Gimnazjum - I miejsce, Jakub Janicki (III G) - I miejsce, Katarzyna Wiśniewska (III G) - II miejsce,
    • etap powiatowy - reprezentacja Gimnazjum - II miejsce;
  • kolarstwo
    • Gminny Wyścig Rowerowy - I miejsce drużynowo, 7 medali indywidualnych,
    • Mistrzostwa Powiatu MTB - I miejsce drużynowo, Joanna Kardas (VI SP) - I miejsce, Nina Witkowska (IV SP) - II miejsce,
    • rejonowe biegi przełajowe szkółek kolarskich - Wiktoria Groszewska (II G) - I miejsce, Joanna Kardas (VI SP) - V miejsce, Jędrzej Mikulski (V SP) - V miejsce, Miłosz Różyński (V SP) - V miejsce,
    • zawody w kolarstwie MTB o Puchar Wójta Gminy Grudziądz - Nina Witkowska (IV SP) - I miejsce, Wiktoria Deptuła (IV SP) - III miejsce, Emilia Janicka (V SP) - IV miejsce, Michał Mroczkowski (V SP) - IV miejsce, Ewelina Czerwińska (VI SP) - I miejsce, Joanna Kardas (VI SP) - II miejsce, Amelia Kalinowska (VI SP) - III miejsce,
    • Powiatowy Wyścig MTB - Joanna Kardas (VI SP) - I miejsce, Szczepan Łukasik (V SP) - I miejsce, Wiktoria Deptuła (IV SP) - III miejsce, Piotr Klafczyński (VI SP) - III miejsce;
  • biegi przełajowe szkół podstawowych i gimnazjów:
    • Mistrzostwa Gminny Grudziądz - Joanna Kardas (VI SP) - IV miejsce, Karolina Różyńska (II G) - I miejsce, Wiktoria Groszewska (I G) - III miejsce, Sylwia Kulczyk (II G) - IV miejsce,
    • Mistrzostwa Powiatu - Karolina Różyńska (II G) - III miejsce;
  • lekkoatletyka:
    • Mistrzostwa Gminy w LA - Sylwia Kulczyk (II G) - I miejsce w skoku w dal i II w biegu na 60m, Karolina Różyńska (II G) - I miejsce w biegu na 600m, Wiktoria Groszewska (I G) - III miejsce w biegu na 600m, Adrian Rantflejsz (III G) - III miejsce w biegu na 300m, Paweł Zaborowski (VI SP) - IV miejsce w biegu na 1000m, Joanna Kardas (VI SP) - IV miejsce w biegu na 600m,
    • Mistrzostwa Powiatu - Sylwia Kulczyk (II G) - Mistrzyni Powiatu w biegu na 60 m, Karolina Różyńska (II G) - III miejsce w biegu na 600m,
    • Gminne Zawody w LA szkół gimnazjalnych - Sylwia Kulczyk (II) - I miejsce w biegu na 100m, Karolina Różyńska (II) - I miejsce w biegu na 800m, II miejsce w skoku w dal, Zuzanna Kowalska (II) - III miejsce w skoku w dal, Dominik Sentkowski (III) - II miejsce w biegu na 300m, Nataniel Kubiak (II) - III miejsce w pchnięciu kulą, Wiktoria Groszewska (II) - IV miejsce w biegu na 800m, sztafeta dziewcząt - I miejsce, sztafeta chłopców - III miejsce,
    • Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w LA szkół gimnazjalnych - Sylwia Kulczyk (II) - I Vice-Mistrzyni Powiatu w biegu na 100m, Karolina Różyńska (II) - II Vice-Mistrzyni Powiatu w biegu na 800m;
  • tenis stołowy:
    • turniej deblowy o Puchar Wójta Gminy Grudziądz - Antoni Dąbrowski i Jędrzej Krzyżykowski (V SP) - I miejsce, Karolina Różyńska (II G) i Katarzyna Wiśniewska (III G) - III miejsce,
    • turniej powiatowy - Antoni Dąbrowski i Jędrzej Krzyżykowski (V SP) - II miejsce,
    • turniej wojewódzki - Antoni Dąbrowski i Jędrzej Krzyżykowski (V SP) - IV miejsce;
  • Gminny Turniej Dziewcząt w piłce nożnej - reprezentacja Gimnazjum - II miejsce.
Próby artystyczne
  • Gminny Konkurs Recytatorsko - Plastyczny
    • Natalia Kowalska (III G) - I miejsce,
    • Agata Wiśniewska (III G) - II miejsce,
    • Dawid Wiecki (IIb SP) - III miejsce w konkursie plastycznym,
    • Marcelina Paprotna (IIIb SP) - III miejsce w konkursie plastycznym,
    • Emilia Janicka (V SP) - III miejsce w konkursie plastycznym,
  • Jesienny koncert liryczny "Dopóki jesteś..." w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu - chór szkolny i Koło Teatralne Gimnazjum;
  • warsztaty artystyczne dla członków chóru szkolnego;
  • występ chóru szkolnego na deskach Teatru Baj Pomorski w Toruniu podczas imprezy charytatywnej;
  • "Kolędy ulicy" w Klubie Akcent w Grudziądzu - chór szkolny;
  • "Witajcie w naszej bajce" - Teatralny Dzień Babci i Dziadka w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu - uczniowie klas I-III SP;
  • "Pasyjne rozważania w słowach i w pieśni" - uroczystość religijna w Kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Grudziądzu - chór szkolny i Koło Teatralne Gimnazjum;
  • "Balladyna" - widowisko teatralne w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu - Koło Teatralne Gimnazjum;
  • występ podczas III Pikniku Rodzinnego - uczniowie klas IIIa i IIIb SP.
Organizacja biwaków i wycieczek szkolnych, turystyka
  • "Śladami Orszy" - wycieczka do Warszawy;
  • "Młyn Wiedzy" - wycieczka do Torunia (V SP);
  • wycieczka do Krakowa (G);
  • wycieczka do Gdańska (I-III SP);
  • wycieczka do Szwecji (III G);
  • wycieczka do Sopotu (chór szkolny, Koło Teatralne Gimnazjum);
  • biwak szkolny w Pucku (V-VI SP);
  • biwak szkolny w Tleniu (III-IV SP).
Pielęgnowanie tradycji patriotycznych
  • zorganizowanie marszu patriotyczno - religijnego pd hasłem "Patriotyczne Majowe".