banner
Konkursy przedmiotowe
  • Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - drużyna Gimnazjum w składzie: Karol Warduliński, Karol Biernacki i Jarosław Laskowski (III G) - I miejsce;
  • warsztaty ekologiczne MEPTA"2010 - quiz ekologiczny: Sandra Jaworska (III G) - I miejsce, Kamil Stempski (III G) - V miejsce.
Osiągnięcia sportowe
  • kolarstwo:
    • Gminne Zawody w Kolarstwie Górskim - Marianna Przanowska (I G) - I miejsce, Damian Ząbek (I G) - II miejsce, Paulina Kalinowska (V SP) - III miejsce,
    • Powiatowe Zawody w Kolarstwie Górskim - Marianna Przanowska (I G) - I miejsce;
  • biegi przełajowe szkół podstawowych i gimnazjów:
    • Mistrzostwa Gminy - Andrzej Kwiatkowski (VI SP) - I miejsce, Monika Beiger (III G) - I miejsce,
    • zawody wojewódzkie - Monika Beiger (III G) - II miejsce.
Próby artystyczne
  • Gminny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny:
    • Karol Biernacki (III G) - I miejsce,
    • Mikołaj Gralla (VI SP) - I miejsce,
    • Alina Jurek (IV SP) - II miejsce,
    • Milena Pinuszewska (I SP) - III miejsce;
  • Rejonowy Konkurs Recytatorski w Radzyniu Chełmińskim "Piosenka jest dobra na wszystko" - Damian Warduliński (III G) - I miejsce w kategorii "wiersz- piosenka";
  • VII Prezentacje Muzyczne Szkół Gminy Grudziądz - zespół w składzie: Martyna Parteka z klasy II Gimnazjum, Monika Beiger, Patrycja Elwertowska, Sandra Jaworska, Damian Warduliński i Jarosław Laskowski (III G) - I miejsce;
  • Wojewódzki Konkurs Interpretacji Aktorskiej w Toruniu - Monika Beiger (III G) - II miejsce;
  • konkurs recytatorski "Deszczowe wierszowanie" w Bibliotece Garnizonowej w Grudziądzu - Mikołaj Gralla (VI SP) - I miejsce;
  • montaże słowno-muzyczne z okazji Zaduszek oraz Święta Niepodległości;
  • uroczystość "Katyńska Droga Krzyżowa" powiązana z zasadzieniem "Dębu Pamięci" płk dypl. Konstantemu Druckiemu-Lubeckiemu;
  • przedstawienie "Na Krakowskim Rynku" wystawione w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu podczas Święta Szkoły - Koło Teatralne Gimnazjum;
  • przedstawienie "Gdzie to jest?" wystawione podczas konferencji II Grudziądzkiego Forum Porozumienia w Szkole w Klubie Akcent - Koło Teatralne Gimnazjum.
Organizacja biwaków i wycieczek szkolnych, turystyka
  • I miejsce w województwie kujawsko-pomorskim za aktywny udział w rajdach w roku 2009;
  • "Śladami Orszy" - wycieczka do Warszawy;
  • wycieczka na Westerplatte;
  • wycieczka do Gniezna;
  • wycieczka na Pola Lednickie na XIV Ogólnopolskie Spotkanie Młodych;
  • biwak klas I-III SP w Gdyni;
  • biwak klas IV-VI SP i Gimnazjum w Międzyzdrojach.

Dyrektor Szkoły, P. Krzysztof Sulerzycki, zdobył nagrodę "Wdzięczność Młodych Serc" (Stowarzyszenia Parafiada) w kategorii "Edukacja formalna".