banner
Konkursy przedmiotowe
  • Maciej Witulski (III G) - laureat konkursu przedmiotowego z geografii;
  • Wojciech Frela (III G) - laureat konkursu przedmiotowego z historii;
  • Martyna Parteka (VI SP) - finalistka konkursu przedmiotowego z przyrody.
Osiągnięcia sportowe
  • kolarstwo:
    • Mistrzostwa Gminy w MTB: drużyna SP - I miejsce,
    • zawodach powiatowe w MTB: Marysia Przanowska (VI SP) oraz Szymon Grabowski (V SP) - I miejsce;
  • Maciej Witulski (III G) - I miejsce w biegu na 100m w zawodach powiatowych, udział w zawodach wojewódzkich;
  • Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych:
    • Tomasz Grzymski (II G) - I miejsce,
    • Agnieszka Mostowska (III G) - IV miejsce,
    • Karolina Laskowska (VI SP) - II miejsce;
  • Turniej "piątek piłkarskich": drużyna chłopców SP - II miejsce na szczeblu powiatu;
Próby artystyczne
  • Gminny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny:
    • Karol Biernacki (II G) - I miejsce,
    • Sandra Jaworska (II G) - II miejsce,
    • Martyna Parteka (VI SP) - II miejsce,
    • Klaudia Ciesielska (VI SP) - III miejsce;
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski "Złote Usta": Karol Biernacki (II G) - I miejsce;
  • Wojewódzki Konkurs Interpretacji Aktorskiej w Toruniu: Monika Beiger (II G) - wyróżnienie;
  • Gminny Przegląd Muzyczny:
    • Martyna Parteka (VI SP) - I miejsce,
    • Monika Beiger (II G) - II miejsce,
    • Ludwika Paszek (III G) - wyróżnienie;
  • Jubileusz Szkoły w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu - uczniowie klas I-VI SP i Gimnazjum;
  • przedstawienie "Gdzie to jest?" wystawione w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu podczas Święta Szkoły - Koło Teatralne Gimnazjum;
  • konkurs pn. "Święty Franciszek z Asyżu - przyjaciel wszelkiego stworzenia":
    • Piotr Jurek (I G) - I miejsce w kategorii multimedialnej,
    • Monika Beiger (II G) - wyróżnienie w kategorii literackiej,
    • Jakub Klimowicz (V SP) - wyróżnienie w kategorii plastycznej,
    • Tymoteusz Sikora (II SP) - wyróżnienie w kategorii plastycznej.
Organizacja biwaków i wycieczek szkolnych, turystyka
  • "Śladami Orszy" - wycieczka do Warszawy;
  • wycieczki klasowe do Bydgoszczy i Solca Kujawskiego;
  • biwaki klas SP w Trójmieście i Toruniu;
  • biwak gimnazjalny w Zakopanem.