banner
Konkursy przedmiotowe
  • udział uczniów SP w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Olimpus":
    • Martyna Parteka (IV SP) - 18 miejsce,
    • Piotr Jurek (V SP) - 31 miejsce,
    • Dawid Ryba (V SP) - 32 miejsce;
  • udział uczniów Gimnazjum w wojewódzkich etapach konkursów przedmiotowych:
    • z historii - Wojciech Frela (II G),
    • z biologii - Paulina Żuchowska (II G),
    • z geografii - Maciej Witulski (II G);
  • Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym:
    • drużyna SP - III miejsce w etapie gminnym,
    • drużyna Gimnazjum - I miejsce w etapie gminnym, IV miejsce w etapie powiatowym.
Osiągnięcia sportowe
  • udział we wszystkich zawodach sportowych planowanych i organizowanych przez Gminnego Koordynatora Sportu Urzędu Gminy Grudziądz;
  • udział Macieja Witulskiego (II G) w Mistrzostwach Lekkoatletycznych Województwa Kujawsko - Pomorskiego;
  • Aleksandra Kardas (II G):
    • tytuł Mistrzyni Polski Młodziczek w klasyfikacji generalnej Nadziei Olimpijskich w kolarstwie torowym,
    • II miejsce w klasyfikacji generalnej Nadziei Olimpijskich w kolarstwie szosowym;
  • Karol Sienkiewicz (III G):
    • Mistrzostwa Województwa w kolarstwie torowym: wyścig na 2 km - II miejsce, wyścig dystansowy - I miejsce,
    • Puchar Polski w kolarstwie szosowym - wyścig na czas - I miejsce.
Próby artystyczne
  • Konkurs Fotograficzny pn. "Ja i mój świat" organizowany przez ZSBiP w Grudziądzu - Grand Prix dla Sandry Kępińskiej (II G);
  • Gminny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny:
    • Karol Biernacki (I G) - I miejsce,
    • Mikołaj Gralla (IV SP) - wyróżnienie,
    • Kacper Ząbek (I SP) - wyróżnienie;
  • występy uczniów z okazji Pasowania na Ucznia, Dnia Babci i Dziadka, Święta Niepodległości;
  • prezentacja przedstawień uczniów klasy II SP - "Sobotnia Góra", "Szewczyk Dratewka" m.in. w SP w Rudzie, w Przedszkolu Społecznym w Grudziądzu, w Domu Dziennego Pobytu w Grudziądzu;
  • zorganizowanie przez klasę II SP imprezy środowiskowej o charakterze artystycznym pn. "Razem powitajmy wiosnę";
  • przedstawienia uczniów klasy III SP - "Andrzejki u Klary", "Królewna Śnieżka" (prezentacja również w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Caritas w Grudziądzu);
  • przedstawienia Koła Teatralnego SP - "Posiedzenie bohaterów bajek", "Jasełka", "Poranek Wielkanocny";
  • Dionizje"2008 - impreza artystyczna z okazji Święta Szkoły:
    • przedstawienie muzyczne klasy III SP - "Do grającej szafy grosik wrzuć...",
    • przedstawienie Koła Teatralnego SP - "Akademia Pana Kleksa",
    • przedstawienie Koła Teatralnego Gimnazjum - "Antygona".
Organizacja biwaków i wycieczek szkolnych, turystyka
  • "Śladami Orszy" - wycieczka do Warszawy;
  • wycieczka do Malborka dla klas III, IV i V SP;
  • wycieczka klasy III SP do Wenecji, Biskupina i Rogowa;
  • biwak gimnazjalny - Litwa"2008;
  • biwaki klas SP w Karpaczu, Gdyni i Jastrzębiej Górze;
  • Puchar Komisji Turystyki Pieszej - I miejsce w kategorii "szkoły województwa kujawsko - pomorskiego".