banner
Programy, projekty
Konkursy przedmiotowe
  • Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym: drużyna Gimnazjum - I miejsce w etapie gminnym i wyróżnienie w etapie powiatowym;
  • udział w międzyszkolnym konkursie o tematyce zdrowotnej pod hasłem "Zdrowo na cały rok".
Osiągnięcia sportowe
  • Szkoła Podstawowa
    • II miejsce w wyścigu kolarskim o Puchar Wójta Gminy Grudziądz;
    • chłopcy - II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Gminy Grudziądz;
    • chłopcy - III miejsce w Trójboju LA o Mistrzostwo Gminy Grudziądz; ind. Tomasz Grzymski - I miejsce;
    • dziewczęta - III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Gminy Grudziądz;
  • Gimnazjum
    • II miejsce w wyścigu kolarskim o Puchar Wójta Gminy Grudziądz;
    • dziewczęta - III miejsce w Turnieju "7" piłkarskich o Mistrzostwo Gminy Grudziądz;
    • dziewczęta - III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Indywidualnych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Gminy Grudziądz.
Próby artystyczne
  • montaż słowno - muzyczny o JP2 zaprezentowany w parafii, podczas uroczystego posiedzenia Rady Gminy, w kościele w Grudziądzu - Mniszku oraz w GOK-u dla seniorów Gminy Grudziądz;
  • montaż słowno - muzyczny z okazji Święta Niepodległości;
  • inscenizacje o tematyce świąteczno - noworocznej przygotowane przez uczniów klas I-III SP dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu;
  • "Zatrzymane w wałdowskim Betlejem - Tryptyk Rzymski" - montaż słowno - muzyczny dla środowiska;
  • inscenizacje teatralne z okazji Dnia Babci i Dziadka;
  • wieczór inscenizacji teatralnych dla rodziców;
  • Gminny Konkurs Recytatorski "Wiersze Adama Mickiewicza":
    • Monika Beiger (III SP) - II miejsce,
    • Marcelina Kucięba (III SP) - wyróżnienie,
    • Barbara Paprotna (II G) - II miejsce,
    • Marta Całka (II G) - wyróżnienie;
  • udział w konkursie recytatorskim "Złote Usta";
  • Konkurs Międzyszkolny "I ja też odpowiadam za swoje bezpieczeństwo!":
    • klasa I SP (przedstawienie "Znaczki odblaskowe") - III miejsce,
    • Wioleta Rusoń (V SP, plakat) - II miejsce;
  • udział w II Przeglądzie Grudziądzkich Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych;
  • udział w europejskim konkursie ekologicznym "Zielony Tydzień" (prace plastyczne);
  • występy uczniów z okazji m.in. rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego, Pasowania na Ucznia, Dnia Edukacji Narodowej, Zaduszek, szkolnej Wigilii, Pasowania na Czytelnika, Poranka Wielkanocnego, Święta Konstytucji 3 Maja.
Aktywność turystyczna
  • SP - 4-dniowy biwak w Mikoszewie;
  • Gimnazjum - 7-dniowy biwak w Zakopanem;
  • aktywny udział w rajdach Pucharu Komisji Turystyki Pieszej.