banner

Wrzesień

17 września 2018r. rozpoczęły się zajęcia w nowym segmencie szkolnym. Budynek zasiedlili uczniowie klas I-III SP i przedszkolacy.

Październik

Spóźniony Dzień Przedszkolaka

Wyjazd do kina

Listopad

Z okazji obchodów ogólnopolskiej akcji "Śniadanie Daje Moc" dzieci miały okazję własnoręcznie zrobić pyszną sałatkę owocową i soki a nawet posmakować cytryny.

Dzień Jeża

W Szkole Podstawowej w Sztynwagu odbyło się Spotkanie Młodych Patriotów.

Dzieci obchodziły Dzień Kredki. Poznały różne rodzaje kredek oraz podczas zabaw utrwalały kolory, wesoło pląsały w rytm piosenki "Kolorowe kredki".

Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś".

Grudzień

W Przedszkolu zapachniało świętami...

Dzieci z oddziału przedszkolnego "0" oraz uczniowie klas I pod opieką wychowawczyń byli na wycieczce w Bydgoszczy, gdzie bawili się w Family Park oraz zwiedzili wytwórnię ozdób choinkowych "Sopel".

Wigilia w Przedszkolu

Bardzo jasno świeć choinko

małym córkom, małym synkom,

dużym tatom, mamom bliskim...

Świeć choinko wszystkim... wszystkim...

Styczeń

W drugim dniu Białych Ferii odbył się tradycyjny bal karnawałowy, na którym bawili się przedszkolacy i najmłodsi uczniowie.

Marzec

Odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego "Postać z bajki". Poziom konkursu był bardzo wysoki, wykonane prace naprawdę fantastyczne.

Przedszkolaki obchodziły Dzień Morza. Dzieci miały okazję poznać zwierzęta żyjące w morzach a także pobawić się w morskie zabawy oraz wykazać się artystycznie.

Policjanci rejonowi na ręce Pana Dyrektora przekazali pluszową maskotkę dla przedszkolaków.

Plakat

Miał miejsce dzień otwarty, na który zaproszono dzieci, zapisane do oddziałów przedszkolnych i do klasy I na następny rok szkolny oraz ich rodziców. W programie znalazły się m.in. spotkanie informacyjne oraz zwiedzanie Przedszkola i Szkoły, warsztaty rytmiczne, matematyczne i plastyczne, pokaz doświadczeń chemiczno - biologicznych, krótkie prezentacje artystyczne i poczęstunek, przygotowany przez uczniów klasy VII SP.

Kwiecień

Poranek Wielkanocny był naprawdę bardzo miły - zdrowy i kolorowy... Dzieci wspaniale poradziły sobie w samodzielnym robieniu kanapek.

Maj

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego "0" oraz uczniowie klas I SP uczestniczyły w nauce zasad bezpiecznego poruszania się po drodze w Miasteczku Ruchu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Grudziądzu.

Dzieci z młodszych grup przedszkolnych uczestniczyły w nauce zasad bezpiecznego poruszania się po drodze w Miasteczku Ruchu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Grudziądzu.

Czerwiec

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego "0" wyruszyły na wycieczkę z koleżankami i kolegami z klas I SP. W Biskupinie dzieci miały warsztaty garncarskie, gdzie samodzielnie lepiły z gliny. Następnie udały się do Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji, gdzie również zobaczyły ruiny średniowiecznego zamku. Na koniec przejechały się ponownie kolejką do Żnina.