banner
Harmonogram
  • 4 czerwca 2005r. - impreza środowiskowa w Szkole
  • 6 czerwca 2005r. - uroczysta akademia, Przyrzeczenie Uczniów "Orszy" w Szkole

Aby godnie spędzić Święto Szkoły, wszyscy zaangażowali się w prace organizacyjne. Nauczyciele wraz z Dyrektorem przygotowali plan obchodów Święta.

Szczególną rolę odegrała impreza środowiskowa, która odbyła się 4 czerwca 2005r.

W tym dniu odbyły się różne konkursy sprawnościowe i sportowe pomiędzy mieszkańcami sołectwa z Białego Boru i Wałdowa Szlacheckiego. Rywalizacja okazała się bardzo zacięta, bo i trofeum do zdobycia było wielkiej wagi - Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. W tym roku zdobyli go mieszkańcy Białego Boru.

Panie Dorota Gralla i Marlena Wiśniewska zorganizowały loterię fantową, Państwo Styperek mogli zaprezentować i sprzedać swoje artystyczne wyroby. Impreza zakończyła się zabawą taneczną, trwającą do późnych godzin.

6 czerwca 2005r. uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej złożyli uroczyste Przyrzeczenie Uczniów "Orszy". W obecności Wychowawczyni, Pani Marleny Wiśniewskiej, Pana Dyrektora oraz wszystkich nauczycieli i całej społeczności uczniowskiej złożyli Przyrzeczenie, wygłosili Kodeks Uczniów "Orszy", by na zakończenie odebrać z rąk Pana Dyrektora pamiątkowe dyplomy i wpisać się do Księgi Pamiątkowej Szkoły.

W części artystycznej uczniowie klasy szóstej przypomnieli fakty z życia Patrona oraz bohaterów lektury "Kamienie na szaniec".