banner

Kampania społeczna Szkoły pełne talentów prowadzona jest przez przez Lidl sp. z o.o. z udziałem PP. Anny i Roberta Lewandowskich od 2022r.

W trakcie trwania Kampanii klienci sklepów "Lidl" zbierają papierowe karty - zwane na potrzeby Kampanii "talenciakami" - ważne na okaziciela, wyposażone w unikatowy kod alfanumeryczny oraz QR, za pomocą których mogą wesprzeć wybraną placówkę oświatową w celu uzyskania przez nią nagrody.

Nasza Szkoła przystąpiła do Kampanii od samego początku. Zdobyte vouchery były rejestrowane na stronie Szkoly-Lidl.pl lub przynoszono je do Szkoły i wrzucano do skrzynki czy przekazywano wychowawcom.

Rok szkolny 2022/2023
Szkoły pełne talentów
Szkoły pełne talentów

I edycja miała miejsce w dniach od 5 września do 13 listopada 2022r.

W akcji wzięło udział ponad 10600 szkoł z całej Polski, a 26 mln "talenciaków" uczestnicy wymienili na prawie 40 tys. nagród, rozwijających dziecięce talenty.

Dzięki hojności, ofiarności i wsparciu rodziców uczniów i innych przyjaciół Szkoły uzbieraliśmy 15 tys. "talenciaków"‼ Przybrało to konkretną postać. Szkoła wzbogaciła się o zestaw do unihokeja, zestaw do badmintona, duży, wygodny głośnik przenośny, dwa zestawy gier planszowych dla starszaków i młodziaków, trenażer równowagi, magnetyczne pięciolinie z samoprzylepnymi nutami, krosna tkackie do świetlicy i Przedszkola.

Rok szkolny 2023/2024
Szkoły pełne talentów
Szkoły pełne talentów

II edycja wystartowała 1 września 2023r.