banner
1998/1999
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Irena Lisowska
  3. Irena Plieth - społeczny zastępca Dyrektora
  4. Ludwik Lange
  5. Janina Maliszewska
  6. Anna Frela
  7. Piotr Dulczewski
  8. Dorota Pawlikowska-Gralla
  9. Hanna Bagińska
  10. Magdalena Gumińska
1999/2000
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Irena Lisowska
  3. Irena Plieth - społeczny zastępca Dyrektora
  4. Ludwik Lange
  5. Janina Maliszewska
  6. Anna Frela
  7. Piotr Dulczewski
  8. Dorota Pawlikowska-Gralla
  9. Hanna Bagińska
  10. Magdalena Chałubowicz
2000/2001
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Irena Lisowska
  3. Irena Plieth - społeczny zastępca Dyrektora
  4. Janina Maliszewska
  5. Anna Frela
  6. Piotr Dulczewski
  7. Dorota Pawlikowska-Gralla
  8. Hanna Bagińska
  9. Magdalena Chałubowicz
  10. Małgorzata Kowalewska
  11. Renata Jeziorowska
  12. Izabela Łuczak (później Tkaczyńska)
2001/2002
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Irena Lisowska
  3. Irena Plieth - społeczny zastępca Dyrektora
  4. Janina Maliszewska
  5. Anna Frela
  6. Piotr Dulczewski
  7. Dorota Pawlikowska-Gralla
  8. Hanna Bagińska
  9. Magdalena Chałubowicz
  10. Małgorzata Kowalewska
  11. Renata Jeziorowska
  12. Izabela Łuczak (później Tkaczyńska)
2002/2003
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Irena Plieth - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Janina Maliszewska (od XII.2002)
  4. Anna Frela
  5. Piotr Dulczewski
  6. Dorota Pawlikowska-Gralla
  7. Hanna Bagińska
  8. Magdalena Chałubowicz
  9. Małgorzata Kowalewska
  10. Renata Jeziorowska
  11. Izabela Łuczak (później Tkaczyńska)
  12. Elżbieta Rumińska
  13. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  14. Agnieszka Piątkowska (do XI.2002)
  15. Katarzyna Nejman (do XI.2002)
2003/2004
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela (od II.2004)
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Hanna Bagińska
  7. Magdalena Chałubowicz
  8. Małgorzata Kowalewska
  9. Renata Jeziorowska
  10. Izabela Tkaczyńska (od III.2004)
  11. Elżbieta Rumińska
  12. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  13. Małgorzata Jastrzębska (do II.2004)
  14. Elżbieta Rejek
  15. Magdalena Kruzel
  16. Marlena Lech (do II.2004)
2004/2005
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Hanna Bagińska
  7. Magdalena Chałubowicz
  8. Małgorzata Kowalewska
  9. Renata Jeziorowska
  10. Izabela Tkaczyńska
  11. Elżbieta Rumińska
  12. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  13. Elżbieta Rejek
  14. Magdalena Kruzel
  15. Maciej Dudziński
2005/2006
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Hanna Bagińska
  7. Małgorzata Kowalewska
  8. Renata Jeziorowska
  9. Izabela Tkaczyńska
  10. Elżbieta Rumińska
  11. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  12. Elżbieta Rejek
  13. Magdalena Kruzel
  14. Maciej Dudziński
  15. Justyna Stopikowska (później Sakra)
2006/2007
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Renata Jeziorowska
  8. Izabela Tkaczyńska (do V.2007)
  9. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  10. Elżbieta Rejek
  11. Magdalena Kruzel
  12. Maciej Dudziński
  13. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  14. Iwona Maciulewicz
  15. Wojciech Kubicki
  16. Danuta Prusaczyk (od V.2007)
  17. Sławomir Piłat (od V.2007)
2007/2008
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Renata Jeziorowska
  8. Izabela Tkaczyńska (od I.2008)
  9. Marlena Szwaba-Wiśniewska (od IV.2008)
  10. Magdalena Kruzel
  11. Maciej Dudziński
  12. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  13. Iwona Maciulewicz
  14. Wojciech Kubicki
  15. Joanna Błędowska
  16. Dorota Kowalska (do III.2008)
  17. Daniel Matuszak (do I.2008)
2008/2009
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Renata Jeziorowska
  8. Izabela Tkaczyńska
  9. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  10. Magdalena Kruzel-Klauza (do XI.2008)
  11. Maciej Dudziński
  12. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  13. Iwona Maciulewicz
  14. Wojciech Kubicki
  15. Joanna Błędowska
  16. Beata Bukowska (od XI.2008)
2009/2010
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Renata Jeziorowska
  8. Izabela Tkaczyńska
  9. Marlena Szwaba-Wiśniewska (do I.2010)
  10. Magdalena Kruzel-Klauza (od X.2009)
  11. Maciej Dudziński
  12. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  13. Iwona Maciulewicz
  14. Wojciech Kubicki
  15. Joanna Błędowska
  16. Marzena Giemza (do I.2010)
  17. Beata Bukowska (do X.2009)
  18. Elżbieta Wojciechowska (od XI do XII.2009, od II do III.2010)
  19. Hanna Kurowska (od II.2010)
  20. Agnieszka Figurska (od II.2010)
2010/2011
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Renata Jeziorowska
  8. Izabela Tkaczyńska
  9. Marlena Szwaba-Wiśniewska (od XI.2010)
  10. Magdalena Kruzel-Klauza
  11. Maciej Dudziński
  12. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  13. Iwona Maciulewicz
  14. Wojciech Kubicki
  15. Joanna Błędowska
  16. Hanna Kurowska (do X.2010)
  17. Agnieszka Figurska
2011/2012
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Renata Jeziorowska
  8. Izabela Tkaczyńska
  9. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  10. Magdalena Kruzel-Klauza
  11. Maciej Dudziński
  12. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  13. Iwona Maciulewicz
  14. Wojciech Kubicki
  15. Joanna Błędowska
  16. Agnieszka Figurska
2012/2013
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Izabela Tkaczyńska
  8. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  9. Magdalena Kruzel-Klauza
  10. Maciej Dudziński
  11. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  12. Iwona Maciulewicz
  13. Wojciech Kubicki
  14. Joanna Błędowska
  15. Agnieszka Figurska
  16. Izabela Golińska-Kawalec
2013/2014
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Renata Jeziorowska (od II.2014)
  8. Izabela Tkaczyńska
  9. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  10. Magdalena Kruzel-Klauza
  11. Maciej Dudziński
  12. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  13. Iwona Maciulewicz
  14. Wojciech Kubicki (do III.2014)
  15. Joanna Błędowska
  16. Agnieszka Figurska
  17. Izabela Golińska-Kawalec
  18. Lucyna Małecka
  19. Kamila Norkowska
  20. Aleksandra Raflesz (od III.2014)
2014/2015
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska - społeczny zastępca Dyrektora
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Renata Jeziorowska
  8. Izabela Tkaczyńska
  9. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  10. Magdalena Kruzel-Klauza
  11. Maciej Dudziński
  12. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  13. Iwona Maciulewicz
  14. Wojciech Kubicki
  15. Joanna Błędowska
  16. Agnieszka Figurska
  17. Izabela Golińska-Kawalec
  18. Lucyna Małecka
  19. Małgorzata Gerke
  20. Anita Wesołowska
2015/2016
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla - społeczny zastępca Dyrektora
  6. Małgorzata Kowalewska (do XI.2015, od III.2016)
  7. Izabela Tkaczyńska
  8. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  9. Magdalena Kruzel-Klauza
  10. Maciej Dudziński
  11. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  12. Iwona Maciulewicz (do II.2016)
  13. Wojciech Kubicki
  14. Joanna Błędowska
  15. Agnieszka Figurska
  16. Izabela Golińska-Kawalec
  17. Lucyna Małecka
  18. Małgorzata Gerke
  19. Anita Wesołowska
  20. Patrycja Przyłuska
  21. Ewa Paszkowska
  22. Daria Kopka
  23. Natalia Wiśniewska-Jaworska
  24. Katarzyna Krupa (pedagog)
  25. Anna Tafelska-Mielniczek (logopeda)
  26. Edyta Witkowska (od II.2016)
2016/2017
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Janina Maliszewska
  3. Anna Frela
  4. Piotr Dulczewski
  5. Dorota Pawlikowska-Gralla - społeczny zastępca Dyrektora
  6. Małgorzata Kowalewska
  7. Izabela Tkaczyńska
  8. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  9. Magdalena Kruzel-Klauza
  10. Justyna Stopikowska (później Sakra)
  11. Iwona Maciulewicz
  12. Wojciech Kubicki
  13. Joanna Błędowska
  14. Agnieszka Figurska
  15. Izabela Golińska-Kawalec
  16. Lucyna Małecka
  17. Kamila Norkowska
  18. Anita Wesołowska
  19. Patrycja Przyłuska
  20. Ewa Paszkowska
  21. Daria Kopka
  22. Natalia Wiśniewska-Jaworska
  23. Katarzyna Krupa (pedagog)
  24. Anna Tafelska-Mielniczek (logopeda)
  25. Marzena Prussakowska
  26. Paweł Lewandowski
2017/2018
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Anna Frela
  3. Piotr Dulczewski
  4. Dorota Pawlikowska-Gralla - społeczny zastępca Dyrektora
  5. Małgorzata Kowalewska
  6. Izabela Tkaczyńska
  7. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  8. Magdalena Kruzel-Klauza
  9. Justyna Sakra
  10. Wojciech Kubicki
  11. Joanna Błędowska
  12. Agnieszka Figurska
  13. Izabela Golińska-Kawalec
  14. Lucyna Małecka
  15. Kamila Norkowska
  16. Anita Wesołowska
  17. Patrycja Przyłuska
  18. Ewa Paszkowska
  19. Daria Kopka
  20. Natalia Wiśniewska-Jaworska
  21. Katarzyna Krupa (pedagog)
  22. Anna Tafelska-Mielniczek (logopeda)
  23. Marzena Prussakowska
  24. Paweł Lewandowski
  25. Karolina Lis
  26. Grażyna Dziubak
2018/2019
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor
  2. Anna Frela
  3. Piotr Dulczewski
  4. Dorota Pawlikowska-Gralla - zastępca Dyrektora
  5. Małgorzata Kowalewska
  6. Izabela Tkaczyńska
  7. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  8. Magdalena Kruzel-Klauza
  9. Justyna Sakra
  10. Iwona Maciulewicz
  11. Wojciech Kubicki
  12. Joanna Błędowska
  13. Agnieszka Figurska (do XII.2018)
  14. Izabela Golińska-Kawalec
  15. Lucyna Małecka
  16. Kamila Norkowska
  17. Anita Wesołowska
  18. Patrycja Przyłuska
  19. Ewa Paszkowska
  20. Daria Kopka-Gołecka
  21. Katarzyna Krupa (pedagog)
  22. Anna Tafelska-Mielniczek (logopeda)
  23. Paweł Lewandowski
  24. Grażyna Dziubak
  25. Monika Dobrzeniecka
  26. Agnieszka Dolna
  27. Małgorzata Folmer
  28. Arleta Karwowska
  29. Magdalena Krupińska
  30. Ewa Żurawska
  31. Anna Lewandowska-Czarnecka (od XII.2018)
  32. Małgorzata Szarzyńska (od XII.2018 do I.2019)
  33. Beata Byszko-Zagubień (od II.2019)
2019/2020
  1. Krzysztof Sulerzycki - Dyrektor (na urlopie)
  2. Anna Frela
  3. Piotr Dulczewski
  4. Dorota Pawlikowska-Gralla - zastępca Dyrektora, pełniąca obowiązki Dyrektora Szkoły
  5. Małgorzata Kowalewska
  6. Izabela Tkaczyńska
  7. Marlena Szwaba-Wiśniewska
  8. Magdalena Kruzel-Klauza
  9. Justyna Sakra
  10. Iwona Maciulewicz
  11. Wojciech Kubicki
  12. Joanna Błędowska
  13. Izabela Golińska-Kawalec
  14. Lucyna Małecka
  15. Anita Wesołowska
  16. Ewa Paszkowska
  17. Daria Kopka-Gołecka
  18. Natalia Wiśniewska-Jaworska (od I.2020)
  19. Katarzyna Krupa (pedagog)
  20. Anna Tafelska-Mielniczek (logopeda)
  21. Paweł Lewandowski
  22. Grażyna Dziubak
  23. Monika Dobrzeniecka
  24. Agnieszka Dolna
  25. Magdalena Krupińska
  26. Ewa Żurawska
  27. Anna Lewandowska-Czarnecka
  28. Bożena Abramek
  29. Danuta Kucińska
  30. Sylwia Malinowska
  31. Dorota Rodzik