Szkoła Podstawowa im. Stanisława Broniewskiego "Orszy" w Wałdowie Szlacheckim

BIP FB Tarcza
Godło RP

Służę jak Orsza

Materiały edukacyjne do nauki zdalnej

Materiały są na bieżąco aktualizowane. Aby na pewno widzieć wszystko, co się pojawia - dobrze byłoby "odświeżyć" przeglądarkę :) W tym celu zamknij stronę, wyczyść historię przeglądarki i uruchom ją ponownie.

Szkoła w TV i Internecie
Cenne rady dla uczniów na czas nauki zdalnej
Jak zorganizować sobie naukę w domu?

Możecie skorzystać z Dzienniczka aktywności (poniżej do pobrania), zmodyfikować go do własnych potrzeb, uzupełniać w dokumencie na komputerze lub wydrukować i uzupełniać ręcznie. Na pewno ułatwi Wam to organizację i planowanie swojego czasu. To bardzo cenna umiejętność! Nie odkładajcie lekcji na później. Pamiętajcie, że do wieczora musicie odesłać swoje prace do nauczyciela.

Na pulpicie komputera zróbcie folder do każdego przedmiotu. Karty pracy wypełniajcie w komputerze i odsyłajcie jako załącznik - tak jest wygodniej dla Was i dla nauczyciela (przydatne programy znajdziecie wyżej). Jeżeli macie z czymś problem - kontaktujcie się z wychowawcą lub nauczycielem przedmiotu. Pamiętajcie, że Wasi Rodzice nie są nauczycielami. Mają swoje obowiązki i nie angażujcie ich do pomocy przy lekcjach.

Bądźcie samodzielni i uważni.

Wszyscy musimy się starać, aby nauka w domu była jak najmniej bolesna.

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Broniewskiego "Orszy"

Wałdowo Szlacheckie 57

86-302 Grudziądz

woj. kujawsko - pomorskie

Emailspwaldowo@grudziadz.ug.gov.pl

TelTel.: (56) 46 82 777